Renault Kangoo Kiralama / Multix Joy 1.5 dCi 90 bg

kangoo

Renault Kangoo Express, 2 kişilik panelvan ve 5 kişilik combi versiyonlarıyla hem yük hem de yolcu taşıma konusunda beklentilerinizin üzerinde çözümler sunuyor.

5 kişilik KANGOO Express Maxi Combi ile, yolcu taşıma ve yük taşıma arasında bir tercih yapmak zorunda kalmayacaksınız. 1.300 litre bagaj hacmine ek olarak, 5 kişiyi de taşıyabilirsiniz.

KANGOO Express Maxi’ de binek araçlara özgü konforu bulacaksınız. 1/3 – 2/3 oranında katlanabilen arka koltuk, 3 kişilik yer sağlar. Daha uzun ve hacimli yükleri mi taşımak istiyorsunuz? Arka koltuğu kısmen veya tamamen katlayabilirsiniz.

Renault Kangoo kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin. kangoo

Renault Master Ticari Kiralama / Panelvan L2H2 11 m3

master Renault Master Panelvan, önden çekişli ve arkadan itişli versiyonlarıyla, tüm beklentilerinizi karşılıyor. 2 Farklı yükleme yüksekliği, 3 farklı yükleme uzunluğu ve 2 farklı azami yüklü ağırlık ile komple bir ürün gamı. Master’ın ferah ve konforlu kabininde profesyonellik ön plana çıkıyor: Optimum görüş alanı, ayarlanabilir sürüş pozisyonu, ergonomik kumandalar, çok sayıda ve kolay erişilebilir saklama gözü ile MASTER tam anlamıyla bir mobil ofis. Yolcu koltuğunda bulunan döner masa bilgisayarınız ve dosyalarınız için alan sağlıyor. Öte yandan ön panel üzerindeki fatura-irsaliye taşıyıcı pratik bir çözüm sunuyor. Renault Master kiralamak için lütfen bizimle irtibata geçin.