Peugeot 301 Kiralama

3012

Tüm seyahatleriniz için güçlü, şık ve de teknolojik bir otomobil. Peugeot 301’in dinamik özellikleri, tüm sürüş koşullarında yüksek konfor ve yol tutuşu garanti ediyor. PEUGEOT 301’in içerisinde sürücü ve dört yolcu, konforlu yolcu kabininde arkalarına yaslanarak rahat edebiliyor.

Peugeot 301’in kapıları, tamamıyla yeni ve futuristik beyaz gösterge ekranı sunan, çağdaş bir yolcu kabinine açılıyor. Orta konsoldaki kullanışlı ve geniş 7” kapasitif dokunmatik ekranı ile, Peugeot 301’in kabini, şıklık ve modernliğin mükemmel bir karışımı olarak ortaya çıkıyor.

Peugeot 301 kiralamak için bizimle irtibata geçin.

 

Peugeot SUV 3008 Kiralama

3008

Peugeot SUV 3008, gücünü ve özgün karakterini ortaya koyuyor. Şık ve farklı bir tasarım, üst düzey teknoloji ve benzersiz i-Cockpit ile gelen sürüş keyfi. SUV 3008’in eşsiz özelliklerini keşfedin ve üst düzey sürüş keyfini siz de yaşayın.

Peugeot SUV 3008’in dengeli boyutları ve tasarım özellikleri daha ilk bakışta aracın premium duruşunu gözler önüne seriyor. Uzun kaputun yatay konumu ise sağlamlık ve güven hissini pekiştiriyor. 

Ön yüzde, keskin hatlara sahip kromçerçeveli halojen farlar ve 3D görünüme sahip damalı radyatör ızgara ilk bakışta kendisini gösteriyor ve aslan gözünü andıran full LED farlarıyla hemen dikkat çekiyor. 

Heykelsi tasarıma sahip kaput, krom çamurluk üzeri parçalarla tamamlanıyor ve paslanmaz çelik cam üst süslemeleri/tavan barları ile bir bütün oluşturuyor.

Peugeot 3008 kiralamak için bizimle irtibata geçin.

 

Peugeot 208 Kiralama

208

Daha ilk bakışta, Yeni Peugeot 208, iddialı ve sağlam yeni tasarımı ile sizi baştan çıkaracak. Yeni ön tampon daha akıcı, net ve güçlü bir görüntü sergiliyor. Genişletilmiş ızgara ve krom çıta artık tamamen tamponun içine entegre edildi.

Bu yeni tarz, araca önden daha akıcı bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca aslan bakışını simgeleyen yeni çift renkli farlar, siyah ve krom maskeler ilk bakışta ayırt ediliyor ve tüm versiyonlarda standart olarak sunulan teknolojik LED gündüz farları ile şık bir şekilde vurgulanıyor.

Peugeot 208 kiralamak için bizimle irtibata geçin.