Ford Focus Kiralama

focus2

Etkileyici tasarımı, fark yaratan karakteri ve çarpıcı detayları onu bambaşka bir boyuta taşıyor. Ford Focus, sahip olduğu eşsiz teknolojiler ve gelişmiş sürücü destek sistemleriyle kusursuz sürüş deneyimi sunuyor.

Ford Focus’ta sevdiğiniz herkese ve her şeye yetecek kadar geniş alan var. Geniş diz, baş ve omuz mesafesi, iç mekanın atmosferine sıradışı bir hava katıyor. Ayarlanabilir ve tamamen katlanabilir arka koltukları sayesinde geride hiçbir şey bırakmanıza gerek yok.

Akıllı teknolojiler ve sürüş destek sistemleriyle donaltımış Yeni Focus, tüm sürüş koşullarında güven veriyor. Yaya ve Bisikletli Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, muhtemel bir risk anında sizi uyarıyor ve zamanında tepki veremezseniz sizin yerinize fren yaparak olası bir tehlikeyi önlüyor. Böylece hem kendinizi ve ailenizi hem de yayaları korumak için size destek oluyor.

Ford Fiesta Kiralama için lütfen bizimle irtibata geçin.

 

Ford Mondeo Kiralama

mondeo

Şık ve modern tasarımı; olağanüstü performansı ve ileri teknolojileriyle işte karşınızda Mondeo… Tüm rakiplerini gölgede bırakacak kadar iddialı!

Mondeo’nun tasarımı, performans ve verimliliği, sürüş deneyimi, güvenlik ve emniyeti hakkında daha fazlasını keşfedin.

Sahip olduğu akıllı teknolojiler sayesinde Yeni Ford Mondeo sürekli olarak çevre ve yol koşullarını gözlemler. Çok sayıda gelişmiş teknoloji ile hayatı daha da kolaylaştırır.

Ford Focus kiralama için lütfen bizimle istibata geçin.